• Обновено
Замена Еурека Воздушна Брзина АС1053А Вакуум Кеси И Филтер За Чаши За Прашина-Компатибилна Еурека Како Вакуумска Кеса и DCF-Филтер

Замена Еурека Воздушна Брзина АС1053А Вакуум Кеси И Филтер За Чаши За Прашина-Компатибилна Еурека Како Вакуумска Кеса и DCF-Филтер

DEN 143.04
Тековен
Во продавницата

15 Eureka Air Speed AS1053 AX Вакуум Кеси Количина : 15 Кеси (5 Пакет-3 Вакуум Кеси По Пакет), 2 Филтер. Ја заменува Еурека КАКО Количина На Вакуумска Кеса : 15 Кеси (5 Пакувања-3 Вакуумски Кеси по Пакување), 2 Филтри. Ја заменува Еурека како Вакуумска Кеса и ФИЛТЕР DCF-21. Не дозволувајте прашина и нечистотија да се акумулираат во внатрешноста на вакуумот, а потоа да ја раширите низ вашата куќа. Продолжете го животниот век на вашата правосмукалка плус подобрете ја ефикасноста и вшмукувањето на вашиот вакуум со инсталирање на нова торба со ист одличен квалитет како и брендот за име, но по прифатлива цена. Препорачуваме да ги заменувате вашите вакуумски кеси на секои 30 до 60 дена за најдобри перформанси . Правосмукалката со филтер со висока ефикасност го чисти воздухот во вашата куќа. Идеален за оние кои страдаат од прашина или алергиски непријатности. Отстранува нечистотија, прашина и алергени додека вакуумирате за да го подобрите квалитетот на воздухот во вашиот дом. Направено за неутрализирање на мирисите на изворот, ослободува чист воздух без мирис во вашиот дом додека вакуумирате. Дишете полесно и чувствувајте се освежени со филтрирање на воздухот во вашето домаќинство што доведува до целокупно подобро здравје. Забелешка : ве Молиме проверете го вашиот вакуум за да бидете сигурни дека ги купувате точните делови. На Продажба За Ограничено време!.

Останатите карактеристики

Слични понуди