• Обновено
Каролини Богатства Bb2592rug Божиќ Подароци меѓу Пријателите англиски Булдог-Црвена И Бела Машина Перат Меморија

Каролини Богатства Bb2592rug Божиќ Подароци меѓу Пријателите англиски Булдог-Црвена И Бела Машина Перат Меморија

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Каролини Богатства Bb2592rug Божиќни Подароци помеѓу Пријателите англиски Булдог - Црвена И Бела Машина За Перење Мемориска Машина За Перење Мемориска Пена Со специфичен Булдог за раса, уметнички дела од англиски булдог од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Подлога. Оваа Подлога За Мемориска Пена Што Може Да се Пере во Машина е од колекцијата Богатства На Каролини Божиќни Подароци меѓу Пријателите. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Останатите карактеристики

Слични понуди