• Обновено
Светски Маркетинг-ЕФ5675Р - - ЦГ Ајнсли Кварц Камин

Светски Маркетинг-ЕФ5675Р - - ЦГ Ајнсли Кварц Камин

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

CG Ainsley Кварц Камин Удобност Сјај Ainsley Далечински Управувач Кварц Камин-4 кварц инфра црвени светилки; LED симулирани пламен; 750/1500 вати поставувања; термостат; традиционалните даб кабинет; дете заклучување на контроли.

Останатите карактеристики

Слични понуди