• Обновено
Тава За Соте за готвење Со Стаклен Капак На Бравата

Тава За Соте за готвење Со Стаклен Капак На Бравата

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Садот за пржење од 8 инчи со стаклен капак на бравата има рамна основа со широка површина за готвење која е совршена за пржење и пржење. Тава со совршена големина за брз омлет или гарнир. Компактниот дизајн има широка основа и рамна површина која е совршена за тоа брзо пржење или превртување на совршената палачинка. Оваа тава дава професионален настап за секојдневниот готвач! 8-инчен сад за пржење Од Колекцијата Стаклен Капак. Конструкција од нерѓосувачки челик со три Слоја со алуминиумско јадро за рамномерно распоредена топлина. Силиконски рачки за лесно, безбедно ракување. Патентиран капак на бравата со стакло отпорно на кршење. Компатибилен со сите површини на шпоретот. Четкан нерѓосувачки челик со акценти слични на огледало. 10-годишна гаранција.

Останатите карактеристики

Слични понуди