• Обновено
Џони Молња Поп Култура Зелен Хорнет Крајслер Царска Круна Обичај-Црна

Џони Молња Поп Култура Зелен Хорнет Крајслер Царска Круна Обичај-Црна

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Џони Молња Поп Култура Зелен Стршлен 1966 Крајслер Империјална Круна Прилагодено - Црна Сосема нова 1/64 скала диекаст модел на автомобил од 1966 Крајслер Империјална Круна Прилагодено Мет Црн "Зелен Стршлен" "Поп Култура" 2022 Ослободување 1 умре фрли модел автомобил Од Џони Молња. Ограничено издание. Сосема нова кутија. Детална надворешност. Вистински гумени гуми. Вистински детали. Детален ентериер, надворешност. Доаѓа во блистер пакет. Официјално лиценциран производ. Леано метално тело и шасија. Димензии приближно л-3 инчи долги. Оригиналното неотворено пакување на производителот.

Останатите карактеристики

Слични понуди