• Обновено
Машка село на Мио Марино солиден Оксфорд

Машка село на Мио Марино солиден Оксфорд

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Супер удобно? Поставете ги нозете со неверојатен пар чевли во Оксфорд за мажи што е конструирана со најголема удобност, мажите обични чевли имаат без потрачка суша додека уживаат во луксузот на ох, толку добра висококвалитетна гумена мермерна мермерна ѓон што ја одржува вашата рамнотежа со духот воопшто пати . Чевлите за крило за мажи доаѓаат во половина димензии, така што доживувате совршено врвно вклопување. (Ве молиме, имајте на ум дека чевлите во Марино трчаат само тад поголеми од вообичаеното. новиот код за облекување? Ова е модерниот преуредување на тврди фустани чевли што треба да се пробијат? Додека страдате, одговараат на овие деловни чевли за мажи со мажите со вашата официјална облека и носење на забави. прилагодено прилагодено? Чевлите за крило на мажите во Мио Марино се направени со вештачки кожен материјал со најразлични бои за да го сместат вашиот посакуван стил! Mio Marino Men's Fit Shoe Fit Fit никогаш нема да ве разочара, бидејќи доаѓа во половина димензии за да се обезбеди совршено вклопување. Заслепувај го - давањето подароци за одмор никогаш не било поедноставно. Чевлите за брод Mio Marino за мажи се подготвени да го направат денот на вашата сакана личност.

Останатите карактеристики

Слични понуди