• Обновено
Bliss килими Nexus Традиционална ориентална кујна во затворен килим во сива боја, 2 '7'

Bliss килими Nexus Традиционална ориентална кујна во затворен килим во сива боја, 2 '7'

DEN 740.32
Тековен
Во продавницата

Панел цветна шема со тесна граница е моден напред глам. Меки нијанси и класични мотиви добро се спаруваат со фарма, боемски или традиционални стилови. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Традиционален килим од 2x8 област (2'3 '' x 7'3 '') Ориентален сив тркач во затворен простор лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна сива сенка. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Останатите карактеристики

Слични понуди