• Обновено
Севкупно момче од новороденче Вранглер

Севкупно момче од новороденче Вранглер

DEN 479.84
Тековен
Во продавницата

Супер мек Wrangler Bib во целост со контрастна шевови, џеб од предниот дел од биб, faux предни џебови за цртање и прилагодливи ленти за удобност. 62% памук, 37% рајон, 1% спандекс. Севкупно. Prontеб на предниот биб. Контрастна нишка на телото. Две faux предни џебови. Patchебови на колкот на лепенка со вез на бод. Прилагодливи ленти. Faux лета.

Останатите карактеристики

Слични понуди