• Обновено
Blacklion Cilerro BH 205 50R H гума се вклопува: 2010- Ford Focus SEL, 2005- Ford Focus Z St

Blacklion Cilerro BH 205 50R H гума се вклопува: 2010- Ford Focus SEL, 2005- Ford Focus Z St

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Квалитетни производи, тим на кој можете да му верувате и на системите за поддршка на нашите клиенти. Нашиот квалитет на производот одговара на оној на популарните редови на ниво 2 и ги претставува достигнувањата на глобалниот тим на инженери за гуми. Нашите системи за поддршка не се втора за ништо. Нашата мисија е да ја заработиме вашата доверба како партнер за вредност на индустријата за гуми. Црните гуми се произведуваат во состојба на уметнички објекти според висок стандард на извонредност. Blacklion Cilerro BH15 P205/50 R16 87 H.

Останатите карактеристики

Слични понуди