• Обновено
Мебел за пикап-мебел де 7-парчиња трпезариска маса и тапацирани странични столчиња

Мебел за пикап-мебел де 7-парчиња трпезариска маса и тапацирани странични столчиња

DEN 12703.84
Тековен
Во продавницата

Сетот за јадење на мебел за пикети Dex го олеснува рустикалното забавно. Нејзината пушачка орев финиш и деталите за жито од дрво од дрво создаваат органски изглед. Запалените нозе, акцентите на влакната и столчињата за тапацир додаваат современ вкус на овој шармантен сет. Направете простор за повеќе семејство и пријатели со својот лисја од 18 ", проширувајќи ја оваа табела до 78" ". Мебел за пикати за мебел Декс 7-парчиња трпезариска маса и 6 тапацирани странични столчиња : 18 "Отстранлив лист. Завршување на пушачи од орев. Работено дрво. Метални акценти на метални плочи. Сет вклучува : Табела и 6 странични столчиња.

Останатите карактеристики

Слични понуди