• Обновено
Сочен мода за жени со меурчиња од меурчиња

Сочен мода за жени со меурчиња од меурчиња

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Flatform Sneaker со Varsity буква сочно лого и забавен дизајн на графити. ПУ Горна, пена од пена и надворешна плоча на ТПР. 1,5 инчи потпетица. Тркалезна пети. Направено во Кина. Flatform Sneaker. Меморија за пена. Платформа од 1,5 инчи. Тркалезна пети.

Останатите карактеристики

Слични понуди