• Обновено
Брилијантност фино накит сина и розова кубна цирконија huggie во 10к жолто злато

Брилијантност фино накит сина и розова кубна цирконија huggie во 10к жолто злато

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Овие убави и ситни обетки во стилот на Хјуги се создаваат во 10к жолто злато со полска завршница. Мерење на 2,5 мм x 9,5 мм, овие обетки на Хуги содржат вкупно 6 розови квадратни кубни камења цирконија и 4 сини квадратни кубни камења цирконија во опкружување на канали. Понатамошно подобрување на овие обетки на Хуги е безбедно затворање на скриени постери. Совршен за положување на уво. Совршен за давање подароци. Брилијантност фино накит. 10К златни обетки на Хуги. Создадено во 10к жолто злато. Сина и розова кубна цирконија Хуги обетки. Полска завршница. Безбедно скриено затворање на снимките. Содржи 6 розови квадратни кубни камења цирконија и 4 сини квадратни кубни цирконија камења. Секој камен мери 5мм и Хјуги мери 2,5 мм х 9,5мм. Одржувајте оригинална состојба и боја со мешавина од благ сапун и вода или крпа за накит. Совршен за давање подароци. Може да се носи со други предмети за накит.

Останатите карактеристики

Слични понуди