• Обновено
Nuloom Brodie Wealful Lion Dids Arage Rug, 4 '6', светло сиво

Nuloom Brodie Wealful Lion Dids Arage Rug, 4 '6', светло сиво

DEN 780.96
Тековен
Во продавницата

Нов додаток на вашата расадник или детска спална соба е само еден клик. Без разлика дали сакате да ги освежите моментите на играта или да додадете нов елемент за дизајн во вашата соба, Nu Loom го има токму она што ви треба. Меката, издржлива измислица на овие стилови е идеална за собирање и уживање со вашите најблиски. Вие и вашите деца и двајцата ќе дојдете да го обожавате овој милениче-пријателски и лесен за чистење килим доаѓа во асортиман на големини. Nuloom Brodie Weerly Lion Kids Arafe Rug. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : 100% памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна. Вклучува Фринге.

Останатите карактеристики

Слични понуди