• Обновено
Ергономски стол за игри и компјутерски агол во облик на L

Ергономски стол за игри и компјутерски агол во облик на L

DEN 1919.84
Тековен
Во продавницата

Спецификација : Име на производот : Канцелариски стол за игри Модел : Фламинго-Ред-xdl Боја : Црн/црвен материјал : ПУ кожа + Еластична ткаенина + Димензии на челична рамка и капацитет : Површина на седиштето : 20,87 ”(W) x 20. Овој сет ве тера да уживате не само во удобно работно време дома/канцеларија, туку и опуштено среќно време за игри по напорното работење. Исто така, можете да ги одморите грбот и раката како ваша погодност.Ова комбо доаѓа со моден стол за игри и биро во облик на L. Тоа е совршен додаток на која било канцеларија за внатрешни работи или студија. Пакетот ги вклучува сите делови, алатки и упатства.52" (h) (како прикажување на слика) кратка страна (лева страна) : 47. Вие го заслужувате тоа. Столот може да се движи непречено со малку бучава. Доаѓа со бесплатен штанд на процесорот што слободно се наоѓа под него.33" (H) Нето тежина : 44.52" (Ж) Големина на пакетот : 54,33 '' (L) X20.09 lbs Бруто тежина : 48,5 lbs Максимално оптоварување : 450 lbs Пакет Вклучува : 1 x Гејминг стол 1 x L -Сабена биро 1 x CPU Stand 1 x Алатка за склопување.08” (г), потпирач Површина : 21,65 ”(W) x 31. Овој прилагодлив дизајн 3 во 1 ви овозможува да се потпрете на задниот дел пофлексибилен. Издржливиот и простран дрво од дрво нуди оптимален работен простор. [Димензија] Голема големина - 66,14 "(L) x 47. Хуманизиран прилагодлив дизајн : 3Д прилагодлив потпирач за рака, 360 степени 5 ротирачки тркала и 90 ° -135 ° Аглустер за агол. [Дизајн на агол L-форма] Оваа канцеларија има дизајн во форма на l во форма на L, кој нуди аголен клин за потребите за заштеда на простор и многу решенија за складирање за вашата канцеларија за внатрешни работи. Мулти-функција : Погодно е за стол за игри со компјутерски биро, стол за пишување и канцелариски извршен кожен стол.

Останатите карактеристики

Слични понуди