• Обновено
Студената индустрија со прскање на морската желка нуркање под океанското површинско сликарство металик злато лебдечко врамено платно печатено wallид уметност, диз?

Студената индустрија со прскање на морската желка нуркање под океанското површинско сликарство металик злато лебдечко врамено

DEN 911.84
Тековен
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : море; Океан; Сликарство; Животно; Морски живот; Морски бранови; Пејзаж; Желка. Дизајн од Стејси Гресел.

Останатите карактеристики

Слични понуди