• Обновено
Аукфа Единствена тапацирана шпедицирана правоаголна клупа со четири цврсти гумени дрвја се претвори во нозе, отоман со капаци на шарки за шалови, џемпери, чанти, ка

Аукфа Единствена тапацирана шпедицирана правоаголна клупа со четири цврсти гумени дрвја се претвори во нозе, отоман со капаци

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Основана на цврста и произведена рамка од дрво, оваа тапацирана клупа за складирање удира во правоаголна силуета на четири цврсти гумени дрво се претвори во пунџа нозе во богата завршница на еспресо. Обвинети во четкан полиестер -тапацир, копчето за прикажување на клупата, детално зашивање и кабелски рабови за прилагоден допир, додека фината на пена Полес додаде удобност и поддршка. Заокружувајќи го дизајнот, капакот на Hinged Flip-Top нуди скриено складирање за сè, од ќебиња до игри на табли. Повеќенаменска ставка - користете низ домот. Ставете го на крајот од складирањето на креветите за шалови, џемпери, чанти, дополнителна дневна соба за постелнина за списанија, фрлања, филмови, ЦД -а, електронско складирање за слушалки, материјали за игри. Предности топол стил. Ние ја произведуваме оваа ставка во голема фабрика која има мала штета и неисправна стапка . Во споредба со истиот квалитет, цената е конкурентна . Тежини и димензии Севкупно : 16.53 "H x 42.71" W x 14,96 "D. Севкупна тежина : 32,27 lbs . нозе : 4,52 "H. Одделение за складирање : 7.87" H x 38.58 "W x 9.92" D. Главен материјал : тапациран. Главен материјал Детали : 100% полиестер. Тапациран : Да. Беж. Потребно е собрание : Да.

Останатите карактеристики

Слични понуди