• Обновено
Сет на порцелански сад Modrn Glam Geo

Сет на порцелански сад Modrn Glam Geo

DEN 479.68
Тековен
Во продавницата

Со својата мешавина на бои, геометрија и златни акценти, Modrn Glam Geo Porcelain Bowl - сет од 4 може лесно да биде дело на апстрактна уметност. Овие парчиња имаат нежен изглед и декоративен дизајн што го поврзувате со вашата омилена Кина, но тие се направени од потешкиот порцелан. Порцеланот е одличен избор за вечера за вечера, бидејќи е лесно да се исчисти : само ставете ги овие чинии во машината за миење садови и заборавете на нив. За ваша погодност, чинијата се исто така безбедни микробранови. За да го комплетирате вашиот ретро geo Geo Sware Sware - или да го проширите тој луксузен изглед во други простории од вашиот дом - проверете ги другите ретро глам предмети достапни од Modrn.The Modrn Retro Glam Collecthethe Excluvive Колекцијата Modrn Retro Glam Reimagines Art Deco се обликува со ретро 1960-тите и 70-тите дизајни на Мајами-еск, доведувајќи ги во денешно време за свеж, современ мебел и декор. Метални метали, допирливо кадифен ткаенини, мермерни вени и свежи бои работат на концерт за да се создаде луксуз по правилно десно. Сетот вклучува 4 чинии. Димензии на чинијата : 6,5 дијамант. Во . За погодност, парчињата се микробранови и машини за миење садови. Направено од порцелан. Арт деко инспирирана гео-шема. Изберете од достапните опции за боја. Дел од ексклузивната колекција Modrn Retro Glam.

Останатите карактеристики

Слични понуди