• Обновено
Долга маица за долги ракави на Денот на Свети Патрик, бебе и мали деца, големини од 12 метри-5Т

Долга маица за долги ракави на Денот на Свети Патрик, бебе и мали деца, големини од 12 метри-5Т

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

За среќното момче во вашиот живот! Тој може да биде празничен на денот на Свети Педи со оваа маица со кратки ракави со забавен графички принт и класичен дизајн на екипаж. Изработена во ткаенина од памук, оваа момчиња е совршен врв за да го прослави Денот на Свети Патрик и да се носи надвор, заедно со неговите омилени фармерки, џогери или шорцеви! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт. Денот на маицата на момчињата на Свети Патрик од патот до славење.

Останатите карактеристики

Слични понуди