• Обновено
Саван машка рамна предна изведба на кино панталони

Саван машка рамна предна изведба на кино панталони

DEN 368.00
Тековен
Во продавницата

Без разлика дали трчате во канцеларија или патувате за да ги посетите клиентите, можете лесно да дишете знаејќи дека вашата крајна изведба Чино ќе ве одржува пријатно во текот на денот. Внимателно изработени за да ги мешате перформансите и канцеларијата, овие обични панталони имаат измислица за истегнување на двојки со удобна лента за половината што ви дава дополнителна 3â просторија во половината, движење на движење благодарение на памук од 98% и 2% Spandex се меша за да се движи со секој спринт во метро, ​​и не-железо завршница за да се направи облека за одржување на облеката што не е размачкана. Директно вклопување на ногата - тример низ седиштето и ногата . ткаенина за истегнување : овие панталони имаат истегнување ткаенина за удобно да се движат со вас цел ден и ноќе. на леснотија.

Останатите карактеристики

Слични понуди