• Обновено
Продавници за слатки домови со ребрести мулти-зафати со високи шипки чисти пластични тркачи за килим за килим

Продавници за слатки домови со ребрести мулти-зафати со високи шипки чисти пластични тркачи за килим за килим

DEN 114.08
Тековен
Во продавницата

Сега можете да бидете сигурни дека вашите домашни килими и тепих имаат заштита кога ги користите продавниците за слатки домови винил за заштита на тепихот тркач. Овој додаток за дома е изработен од траен материјал што е долготраен и лесно е да се исчисти. Едноставно избришете го душекот, вратете ја на својата позиција на тепих и одете на вашиот нормален бизнис. Винил Ранер Мат е идеален за употреба на подот за да се одржи чистиот тепих додека го заштитувате. Доколку имате многу сообраќај на нозете во одредени области на вашата куќа или бизнис, ставете го ова и да ги заштитите вашите килими од да се истрошат поради тешки Користете. Мат за заштитник на тепих има форма на правоаголник и е јасен во боја. Самиот душек е лесен и е многу лесен за инсталирање. Овој тркач со големина на килим е достапен во две различни димензии. Дајте му на вашата куќа многу заштита од тешкиот сообраќај на гости и чувајте го килимот да изгледа свеж и чист. Изложете ги килимите и тепих во продавниците за слатки домови Винил тепих заштитник тркач. Карактеристики : . Издржлив материјал кој е долготраен и лесен за чистење. Винил Ранер Мат е идеален за употреба на тротоарите за да се одржи тепихот чист додека го штити. Облик : Тркач. Боја : Јасна. Материјал : винил. Ниво на сообраќај на нозе : Тешко.

Останатите карактеристики

Слични понуди