• Обновено
Момчињата за детски места ги појавија шорцевите од Чино, големини 4-16

Момчињата за детски места ги појавија шорцевите од Чино, големини 4-16

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Тоа е стил А-плус со рекетирани шорцеви од Кино за момчиња од детското место-одговорот за специјални прилики со топло време. Затворање на копчињата со поштенски мува. Д-прстен појас; јамки на појас. Џебови на страни; џебови за заварување. 65% полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Достапно само на Интернет. Момчињата Кино шорцеви од детското место.

Останатите карактеристики

Слични понуди