• Обновено
Tuphell Industries Модерно куче ретро глам облека животни и инсекти Сликарство Нераспорен уметнички печатени wallидови

Tuphell Industries Модерно куче ретро глам облека животни и инсекти Сликарство Нераспорен уметнички печатени wallидови

DEN 248.96
Тековен
Во продавницата

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : модерно, сликарство, животно, цицачи, куче, глам, мода. Дизајн од Коко де Париз.

Останатите карактеристики

Слични понуди