• Обновено
Fic Floral Priya Women'sенски дополнителен широк ширина метален фустан со метален фустан

Fic Floral Priya Women'sенски дополнителен широк ширина метален фустан со метален фустан

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Цветни Priya жени дополнителна широка ширина вечер пумпа за фустан за сите ваши посебни прилики. Оваа дама 1,5 "Ниска потпетица на потпетици нагласена со декоративен кристален врвен лагер на зашилен предниот дел на пети и сите метални сјајни горни создаваат елегантен и полиран изглед што ќе го надополни секој стил. Во Fairfield NJу ерси, започна со производство и големопродажни активности во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, пеража, фази, and Floral) have become widely recognized for quality, fashion, comfort, and affordability. ATTENTION SHOPPERS : Find a larger selection of Wide Width styles at our retail website FAZPAZ . COM. Sign Up is QUICK and FREE, plus receive a $20 Gift Credit, Бесплатна испорака, бесплатна размена, 365 дена лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Метална синтетичка ткаенина. Дополнителна широка (Е). 1,5 "Ниска потпетица. Slingback со прилагодлива тока. Зашилен пети. Гума ѓон.

Останатите карактеристики

Слични понуди