• Обновено
Чудо нација за печатење со качулка за бебиња, големини 0м-24м

Чудо нација за печатење со качулка за бебиња, големини 0м-24м

DEN 303.84
Тековен
Во продавницата

Подгответе ја вашата малку во оваа печатена детска количка од Wonder Nation-удобно-ситница со snuggly faux sherpa постава и малку 3 D уши на аспираторот. Совршено за постудените месеци, има нозе на прстите и кабриолетните капаци за да ги задржат тости-топли во текот на целиот ден. Целосното затворање на предниот дел од Zip го олеснува слојот над секоја облека и нуди брзо, лесно облекување. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на предниот патент со табулаторот за безбедност. Ракави : Долги ракави со кабриолет за рака. Ockебови : 1 преден џеб. Карактеристики : faux sherpa наредени со полифил; кабриолет капаци на нозете; еластична трим; 3Д уши на аспираторот. Бебе качулка печати количка од чудо нација.

Останатите карактеристики

Слични понуди