• Обновено
Бебе ајкула дете момче со долги ракави по поштенски дуксери

Бебе ајкула дете момче со долги ракави по поштенски дуксери

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Овој костум за костуми за бебиња ајкули ќе направи симпатичен додаток на гардеробата на вашето малечко. Направено од мек и издржлив 60% памук/40% полиестер, го карактеризираат графичкото лого за бебиња ајкула од предната страна. Овој аспиратор со долги ракави има патент, странични џебови и внатрешно обележување за дополнителна удобност. Ова е официјално лиценциран Никелодеон. Графички худи со долг ракав. Бебе ајкула. Никелодеон.

Останатите карактеристики

Слични понуди