• Обновено
Womenејспун женски без шоу гаќички, 3-пакувања, големини XS до 3x

Womenејспун женски без шоу гаќички, 3-пакувања, големини XS до 3x

DEN 191.68
Тековен
Во продавницата

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Оставете ги линиите за гаќички зад себе со оваа гаќичка без шоу од oyојспун. Изработена со неверојатно удобна втора ткаенина слична на кожата, нежно ги гушка вашите криви без копање или стискање. Достапно во погодно три пакувања за моментално освежување на вашата фиока за Undies. Материјал : 76% спандекс/24% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара гаќички. Големина : Моделот е 5'8 "и носи затворање со големина S. од oyојспун.

Останатите карактеристики

Слични понуди