• Обновено
Scoop Girls Puff ракав на ракави и совпаѓање на здолништето на рафли, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

Scoop Girls Puff ракав на ракави и совпаѓање на здолништето на рафли, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Кога сонцето ќе се јави, врвот на културата и здолништето на здолништето со шишиња од 2 парчиња ги поставуваат одговорите. Симпатичниот врвен ракав за ракав и здолништето со рипчиња за појавување создава подготвен изглед за носење со инстант стил. Изработена во ладна мешавина од памук со лесен чувство за лесен избор за топли денови надвор. Носете заедно или измешајте и одговарајте за бесконечни избори за облека. Исклучиво на. Материјал : 63% памук/34% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 здолниште. Врвни карактеристики : стил на пуловер; лажички врат; кратки ракави на мафини; еластична на деколте, манжетни и полите; Цврсти бои или печатење на сите. Карактеристики на здолништето : влечење на стилизирање со широк еластичен лента за половината за удобност; Руфл полите; Цврсти бои или печатење на сите. Изматете го врвот на ракави за ракави и облека за здолништа со здолништа за девојчиња. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Останатите карактеристики

Слични понуди