• Обновено
тоа багаж е значајно 30 Хардсајд Проверено тркало за проширување на тркалото што може да се прошири

тоа багаж е значајно 30 Хардсајд Проверено тркало за проширување на тркалото што може да се прошири

DEN 1599.52
Тековен
Во продавницата

Патување со безбедност со значајниот 30 "Хардсајд проверен Спинер исправено од него багаж. Направено со полипропилен материјал, кој кога се комбинира со нашиот ексклузивен дизајн, нуди практично нераскинлива заштита за да бидете сигурни дека вашите лични работи се чуваат безбедни. За дополнителен мир на умот Влезната колекција доаѓа со вдлабнатина комбинација TSA заклучување за да можете да ве обезбедат куфер за дополнителна безбедност. Централниот вселенски експандер дава 25% дополнителна просторија, додека сè уште обезбедува вкупна стабилност за големите и средни димензии. Со системот за вртење со 8 тркала што нуди Одлична контрола ќе можете да ветре низ вашето следно патување. Внатрешноста има џеб и ленти за да ги обезбедите сите ваши најважни работи. Патувањето со безбедност и леснотија на следната авантура. Супериорната контрола на тркалото - постојан дизајн и тестирање обезбедуваат перформанси од нашите тркала ја водат индустријата. Практично нераскинлив ПП - ексклузивен дизајн на багажот во комбинација со силен материјал обезбедува најдобра заштита. Централно отворање за организирање на пакување - Дизајнот на школка помага во одделни работи и обезбедува идеална рамна површина за пакување. Комбинација TSA Lock - Комбинираното заклучување обезбедува безбедност и е компатибилен со TSA. Севкупни димензии : 29,5 "x 20.3" x 12.6 " + 3" Exp . Димензии на случајот : 28.1 "x 19,8" x 12.6 " + 3" Exp . 8.55 lbs. 10 -годишна гаранција - обезбеден квалитет во целиот наш куфер.

Останатите карактеристики

Слични понуди