• Обновено
Пионерската жена ајкула со долги ракави, жени

Пионерската жена ајкула со долги ракави, жени

DEN 351.84
Тековен
Во продавницата

Долги линии и драматични драперии .. трансформирајте го вашиот изглед во секунди со долгиот ракав на пионерски ајкули. Се одликува со лесен отворен фронт што се влева во ласкави полите на ајкули. Исечете ја ткаенината од крепска ткаенина со опуштено вклопување што лесно ги слое над сите ваши омилени резервоари и маички. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : Отворен фронт. Затворање : Стил на влечење. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Шаркбит полите, ткаенина од креп, печатење на сите. Пионерската жена Шаркбит Дастер за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Останатите карактеристики

Слични понуди