• Обновено
Hoodie Pullover Hoodie на Reebok, до големина 3XL

Hoodie Pullover Hoodie на Reebok, до големина 3XL

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Оваа машка качулка за мажи Reebok е стилски и удобно за целодневно носење. Оваа качулка е изработена од 92% полиестер / 8% распон руно е меко, а дишењето е гарантирано дека е ваш худи за време на потопло време. Овој разноврсен пуловер со предни џебови ќе ве натера да изгледате и да се чувствувате добро во текот на целиот ден во движење. Пулвер худи. Предни џебови. Направено од 92% полиестер / 8% распон руно.

Останатите карактеристики

Слични понуди