• Обновено
И џогерни џогерни џогер за мажи и големи машки маж, до големина 5xl со големина 5xl

И џогерни џогерни џогер за мажи и големи машки маж, до големина 5xl со големина 5xl

DEN 559.84
Тековен
Во продавницата

Без разлика дали сте на теренот или надвор од судот, џемперите од А-игра од и 1 има кул, тренд изглед. Силуетата на џогер се комбинира со карго џебови за пар удобни пот-потти, дизајнирани во ткаенина од руно. Резултат! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина на M. Еластична половината. Џебови на странични панели. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки џогер џемпери од и 1.

Останатите карактеристики

Слични понуди