• Обновено
Овошје корпа Здраво Кити и пријатели - Постер за групни wallидови со магнетна рамка, 22.375 34

Овошје корпа Здраво Кити и пријатели - Постер за групни wallидови со магнетна рамка, 22.375 34

DEN 351.84
Тековен
Во продавницата

Овој трендови меѓународни овошје Basket X Hello Kitty и пријатели - Group Wall Poster е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постери за фото-уметност. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Останатите карактеристики

Слични понуди