• Обновено
Данкин 'крофни Данкин' Темен Keurig со единечни парчиња k-купови, темно печено кафе, брои

Данкин 'крофни Данкин' Темен Keurig со единечни парчиња k-купови, темно печено кафе, брои

DEN 159.84
Тековен
Во продавницата

Dunkin 'Dark® има похрабар, побогат вкус со мазност на потписот што го очекувавте од кафето Dunkin' Donuts®. Направено со 100% кафе Арабика. Задебелен, богат вкус со мазност на потписот на кафето Dunkin 'Donuts®. Темно печено, кафе со кофеин. Направено со 30% кафе од дождовни шуми. Православна унија Кошер.

Останатите карактеристики

Слични понуди