• Обновено
Групна AFCM5005BLUEFULL Сина неопрена Капаци за прилагодено автомобилско седиште за - Toyota Camry со освежувач на воздухот

Групна AFCM5005BLUEFULL Сина неопрена Капаци за прилагодено автомобилско седиште за - Toyota Camry со освежувач на воздухот

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Популарниот неопрен материјал е издржлив, мек на допир и водоотпорен. Обвивките за задното седиште дизајнирани да сместат 50/50, 40/60, 60/40 и 40/20/40 Сплит клупи. Број на дел од производителот : AFCM5005 BLUEFULL Пакетот вклучува : Комплетен сет : 2 капаци на седиштата на предните корпи, 1 задниот дел на седиштето на задниот дел, 4 одделни прекривки за потпирачи за глава : 2 капаци на седиштето на предните корпи за грб, 2 одделни капаци на главата : 1 Заден грб Покрив на седиштето на клупата, 2 одделни капаци на потпирачот за глава. Тој е лесен, поткрепен со перница пена за дополнителна удобност. Совет за чистење : Машинско миење ладно, нежен циклус. Вклучува освежувач на бонус воздух.

Останатите карактеристики

Слични понуди