• Обновено
Athенски женски основни луксузни делфини полите што трчаат шорцеви

Athенски женски основни луксузни делфини полите што трчаат шорцеви

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Стани и движејќи се со шорцевите што трчаат со делфин полите на Атлукс. Овие класични активни шорцеви се совршени за трчање низ градот или трчање 5к. Дизајнирани со вграден краток извештај за дополнителна удобност, овие шорцеви за влечење, исто така, имаат безбедносен џеб за задниот дел од половината за клучеви или други мали предмети. Ткаенината за влага за влага ви помага да останете суви и да ги изладите целата активност долго. Материјал : 87% полиестер/13% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 3" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Затегната еластична лента за половината со вратоврска за влечење на бесконечност. Ocketsебови : Безбедносен џеб за безбедност на половината. Карактеристики : вграден краток; Ткаенината за влага ви помага да ве одржува ладно и суво; Долфин полите. Делфин полите трча шорцеви за жени од Атлукс.

Останатите карактеристики

Слични понуди