• Обновено
Мека удобна ткаена не-лизгање во затворено пријатно крзно со крзно од крзно

Мека удобна ткаена не-лизгање во затворено пријатно крзно со крзно од крзно

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Удобна обувка за тие студени зимски денови е нешто што на сите ни треба. Нашите женски влечки се лесни и ткаени со најдобра ткаенина за да се чувствувате удобно. Мекото крзно крзно се чувствува одлично и ги задржува нозете опуштени, лесно е да ги лизнете нозете и удобно да ги носите овие влечки. Со силни водоотпорни гумени стапала што не се лизгаат, тие нудат добра влечење и влечење на подот. Сигурно ви се допаѓа вклопувањето и топол материјал што се користи во нашите влечки. Овие се издржливи и траат долго. . Совршено е да се користи како дневно носење за вашите потреби во затворен простор. После долг ден на работа, овие влечки само се чувствуваат неверојатно и релаксирачки и ви помагаат да се опоравите од вирусот. Добро перничиња и мазни, тие се грижат и за нозете. Пријатни топли влечки, добро перничиња и меки. Интернатори на крзно од крзно. Водоотпорни гумени стапала што не се лизгаат.

Останатите карактеристики

Слични понуди