• Обновено
Светла на Skechers S: Glimmer Kicks - Shimmy Brights патики

Светла на Skechers S: Glimmer Kicks - Shimmy Brights патики

DEN 335.84
Тековен
Во продавницата

Еден елегантен спортски дизајн добива малку разноврсна забава за светло во светлата на Skechers Glimmer клоци Shimmer Brights Shoe. Мека ткаени ткаенина од мрежа и мазна синтетичка горната горната боја во лента за лежење на спортски обичен тренинг патика со акценти за шиење и преклопување. и мрежни панели на панели во внатрешноста на страничниот панел трепкаат со секој чекор! Детали за преклопување со зашиени обликувања на метални логички логички потпетици со преклопување на врвот на табунгун, предниот панел -панел, синтетички ремен со S LIGHTS, со S LIGHTS Logodjustbutible, STAYFULDABLE SIDE HOUCK и LOOP CLOSSURES, се карактеризираат со светла на светлина на/ Исклучено копче на затегната јака и Tonguesoft ткаенина за чевли за чевли со обложување на удобност, апсорбирајќи ги поддржувачите на средно -дополнети мидли дизајни1 инч вграден во Heelflexible nonmarking влечење на влечење на светлата на девојчињата на девојчињата, светлата на светлата, глимерите, глиммер, глиммер клоци, клоци на трепетнички светла.

Останатите карактеристики

Слични понуди