• Обновено
Без граници Јуниори плус копчето предниот дел од лентата

Без граници Јуниори плус копчето предниот дел од лентата

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Нашите без граници Juniors Plus Cotter Front Stripe Fuest е одлично за сите сезони! Ова е изглед што сите сакаат да можат да карпаат. Овој фустан има копче нанапред со шема на ленти. Спарете го ова со вашата омилена јакна од Jeanан и забавни, кул патики. Носете го ова на училиште или на вечера. Овој фустан доаѓа во 4 на тренд модели на модни ленти. Исклучиво продаден на. Нема граници јуниори плус копче предниот дел од лентата. Машина за перење. Шарен фустан.

Останатите карактеристики

Слични понуди