• Обновено
Стенд за приказ на Нетсуке, душо

Стенд за приказ на Нетсуке, душо

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Прекрасен начин за прикажување на меморандумите и декоративни предмети, овој увезен кабинет за курио ја покажува елеганцијата на јапонскиот дизајн. Изградена од цврсто дрво од Елм и рачно вградено со топол лак за мед, овој пријатен дизајн практично блеска. Совршена висина за поставување на маса или кабинет, вашите богатства ќе изгледаат прекрасно во овој убав случај на приказ. Стенд за приказ на Netsuke, мед : Јапонски дизајн првично наменет за прикажување на Netsuke. Топло, мед. Тон -лакир финиш. Изградена од цврсто, елегантно дрво од елм. Боја : мед. Материјал : Цврсто дрво.

Останатите карактеристики

Слични понуди