• Обновено
Нараквица од кристална лична карта од 18K родиум

Нараквица од кристална лична карта од 18K родиум

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Загарантирано од 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми што вешто се произведуваат : целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии на највисоко ниво и дизајнери Висока полска завршница : гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и Colormakes Елегантен додаток на вашата додаточна колекција која е во предвид со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледате модерно, работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики за давање подарок што го дава целиот декоративен процес е направен под Микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Сите наши производи се хипоалергични и без никел, што ги прави совршени за оние со чувствителна кожа. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно.

Останатите карактеристики

Слични понуди