• Обновено
Замена РМ Сензор за температура на течноста за ладење компатибилен со 2007- Dodge Sprinter 2007- Dodge Sprinter 6Cyl 3L продаден индивидуално

Замена РМ Сензор за температура на течноста за ладење компатибилен со 2007- Dodge Sprinter 2007- Dodge Sprinter 6Cyl 3L продаден

DEN 1039.84
Тековен
Во продавницата

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално Ноти : Тип на пин; 2-постепени машки терминали на терминали OE Број : 9056102 Interchange Дел Број : TX155,0009056102 Warranty : 1-годишна гарант за неограничена миризба Произведена од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена for your damaged or aged factory part.Compatible with the following vehicles : Dodge2007-2009 Sprinter 25002007-2009 Sprinter 3500 Freightliner2007-2016 Sprinter 25002007-2016 Sprinter 3500 Jeep2007-2009 Grand Cherokee (submodel : Laredo, Limited, Overland) Mercedes Benz2006-2009 B2002006- 2007 C230 Sport2011-2015 C2502007 C2802006 C280 (submodel : 4 Matic, Luxury)2008-2009, 2012-2020 C3002006-2009, 2012-2015 C3502016-2018 C350e2015 C4002017-2020 C43 AMG2016 C450 AMG2016-2020 C63 AMG2015-2020 C63 AMG S2007- 2014 CL5502014-2020 CLA2502006-2009 CLK3502007-2009 CLK5502007-2009, 2012-2018 CLS5502012-2014 CLS63 AMG2014-2018 CLS63 AMG S2014-2016 E2502009, 2017-2019 Е30077 502007-2015 E5502012-2015 E63 AMG2014-2016 , 2018-2020 E63 AMG S2009-2020 G5502017-2018 G550 4 X42013-2020 G63 AMG2007-2009 GL3202010-2015 GL3502012, 2014-2015 GL4502013 GL450 4 Matic2007-2009, 2013 GL45016-2009 C3002016-2018, 2020 GLE350 го заменува бројот на OE : 9056102. Број на размена на делот : TX155,0009056102.

Останатите карактеристики

Слични понуди