• Обновено
Организатор за напнато туш за бања блаженство за напнатост, кади во мат црна боја

Организатор за напнато туш за бања блаженство за напнатост, кади во мат црна боја

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Создадете складирање што ви треба во вашата бања или штанд за туширање со организатор на бања блаженство 4 нивоа на затегнување на тушот. Дизајнирано со шипка за напнато напнатост што се шири од 4ft на 8,5ft за да се вклопи совршено во аголот на вашиот туш, без да мора да монтира полици. Организаторот има 4 одделни полици за да ги задржи шишињата со големина на вредноста и вградени во додатоци куки кои се одлични за мијалници, жилети или ловори. Полиците се самостојни за да се спречи изградбата и мувла. Лесно за инсталирање во вашиот туш без потребни алатки. Додадете складирање и организација со Caddy на тушот за бања блаженство 4 нивоа! Bath Bliss 4 полица за напнатоста на аголот на аголот за туширање кади. Димензии : 5.91 "x 5.91" x 48 "-101". Може да ја прилагоди висината од 48 "-101". 4 полици. Вградени додатоци куки, одлични за мијалници или ловори. Полиците за самодогазнување спречуваат да се изградат ѓубриња од сапун. Пролетната натоварена напнатост на напнатоста го одржува кади на место. Лесен за инсталирање; Не се потребни алатки.

Останатите карактеристики

Слични понуди