• Обновено
Главни станови 20 Вештачки цветни ангелски икони икони, каранфил, розова и бела боја

Главни станови 20 Вештачки цветни ангелски икони икони, каранфил, розова и бела боја

DEN 244.48
Тековен
Во продавницата

Главни станови 20 "Вештачки цветни ангелски икони икони, каранфил во розова и бела боја. Овој вештачки цвеќиња Ангелски удел е аранжман со прекрасна каранфил во розова и бела боја. Тој е совршено за спомен -дневен ден секоја гробишта цветни декорации. Парот го со разновидност на разновидност на разновидност на разновидност на разновидност на разновидност на разновидност на разновидност на најразлични Цветни акценти за создавање совршен декоративен аранжман. Вештачко цветно изработено од полиестер, полиетилен и жица. Главни тестови вештачки цветни. Висина на инчи . за украсна употреба во затворен и отворен простор . Материјал : полиестер.

Останатите карактеристики

Слични понуди