• Обновено
Континентален Екстремен Контакт Спорт П245 35Р И Бсв Летна Гума

Континентален Екстремен Контакт Спорт П245 35Р И Бсв Летна Гума

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Користејќи специјализирано летно соединение обликувано во пет ребра (шест ребра во некои големини), асиметричен дизајн, Екстремниот Контакт спорт се одликува Со Спортплус Технологија На Континентал, која се фокусира на обезбедување прецизно ракување, влажно влечење и зголемено абење за добро заоблени максимални перформанси.

Останатите карактеристики

Слични понуди