• Обновено
Панел За Уметнички Уметници Амперсанд, Неприкосновено Басвуд, Лулка, 1-1 2 Профил, 12 12

Панел За Уметнички Уметници Амперсанд, Неприкосновено Басвуд, Лулка, 1-1 2 Профил, 12 12

DEN 527.20
Тековен
Во продавницата

Панел За Уметнички Уметници амперсанд, Непримиран Басвуд, Лулка, 1-1/2" Профил, 12" х 12" " овој необработен панел од басвуд ги прифаќа сите видови наслаги за сликање и е одличен за енкаустични, мешани медиуми, колаж и гравирање на дрво. Изшкуркан и ултра мазен, на овој панел му недостасуваат шевови од иверица, јазли или подигнати влакна кои толку лесно можат да ја намалат вашата работа. Уживајте во чист, професионален изглед со овој разноврсен панел! Лулка овозможува без рамка, елегантен дисплеј, Цврст, нефлексибилен врв од басово дрво од 4 мм, Економичен.

Останатите карактеристики

Слични понуди