• Обновено
Урбани Перформанси Женска Моќ Три Џеб Патент Пред Пилинг Јакна, Стил 9872

Урбани Перформанси Женска Моќ Три Џеб Патент Пред Пилинг Јакна, Стил 9872

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Модерна јакна за загревање која ја комбинира функцијата на ткаенината за изведба со иновативен личен електронски уред (ПЕД) систем за управување со кабелот. Дополнителните карактеристики вклучуваат лажно деколте и два длабоки џебови со џеб ЗА ПЕД и иновативно повлекување на патент за да ги задржите жиците за ПЕД на место. Завршувањето со отстранување на влага обезбедува да останете суви дури и во најпрометните денови. Средна Должина : 27 " Перформанси 4-Насочна супер растеглива ткаенина за максимална удобност. Руно наредени за дополнителна топлина. Оваа ткаенина што ја отстранува влагата обезбедува живописни бои кои последно се мијат после миење. 3 Џебови : 2 Предна Црта, 1 Со Дополнителен Делител на Инструменти. Патент Со Вграден Систем За Управување Со Медиумски Уреди. Модерно Вклопување-Прилагодено за ласкање на вашата форма без ограничување на движењето. Средна Должина : 27". Потсмеваат Вратот Патент Пред. Врзана Јака, Манжетни И Дното, Обложена Со Руно.

Останатите карактеристики

Слични понуди