• Обновено
Мала Љубов Од Нојо Сон Големо Малечко Сив И Бел Слон Кадифен Менување На Рампа Покрива, Униз Расадник

Мала Љубов Од Нојо Сон Големо Малечко Сив И Бел Слон Кадифен Менување На Рампа Покрива, Униз Расадник

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

Променете го вашето малечко во пријатна удобност со овој 2-пакет координативни капаци за менување на подлогата направени од мека велбоа ткаенина. Удобниот сет од два гарантира дека секогаш ќе имате достапна чиста опција! Малата Љубов Од Ноџо Сон Големи Покривки За Менување на Рампа се одликува со симпатичен дизајн на слон со неутрални бои и инспиративен текст ќе обезбеди совршена фокусна точка на расадникот, одлична и за расадници за момчиња и за девојчиња. Тие исто така прават симпатична позадина за фотографии од вашето малечко! Овие капаци за менување на подлогата одговараат на контурна подлога за менување (рампа не е вклучена). Капаците се со димензии 16 х 32 х 6" со еластични рабови за совршено вклопување. Направено од мек, 100% Полиестерски Кадифен Сон Големо Малечко 2-Пакети За Менување На Капаците одговараат на контурна менувачка рампа со димензии 16 "х 32". Два различни дизајни - едниот отпечаток од слон, другиот има голем слон со зборовите Сонувај Големо Малечко". Родово неутралните бои на сива и бела боја се совршени за расадници за момчиња и девојчиња.

Останатите карактеристики

Слични понуди