• Обновено
Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара - Тојота Авалон

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара - Тојота Авалон

DEN 1599.84
Тековен
Во продавницата

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Халогени Фарови Со Сертифициран СТАНДАРД КАПА. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2016-2018 Тојота Авалон. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Се Вклопува 2016-2018 Тојота Авалон Изработени Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2016-2018 ТОЈОТА АВАЛОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди