• Обновено
Чиста Громета Завеса Панели

Чиста Громета Завеса Панели

DEN 495.84
Тековен
Во продавницата

Донесете елеганција и класа во секоја просторија со оваа светлина што ги филтрира воилните проегирни завеси. Нашите луксузни проегирни панели за громови му даваат на вашиот дом нов елегантен изглед. 8 Громови по панел; Боја На Громови : Четкан Никел; Содржина : Два (2)Воил Проѕирни Панели За Завеси. Секој панел има димензии 54 W x 63 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 108 W x 63 L.

Останатите карактеристики

Слични понуди