• Обновено
Принстон Четка Предвремени Долга Рачка Бела Синтетички Таклон Четка Во Собата

Принстон Четка Предвремени Долга Рачка Бела Синтетички Таклон Четка Во Собата

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Четка принстон Прицврстете Ја Долгата Рачка Бела Синтетичка Четка Таклон сет од три четки со долги рачки со бели синтетички влакна прицврстени на дрвена рачка со никел ферули. Комплетот вклучува светли 6, филберт 6 и тркалезни 8 четки; идеален за масло и акрилик. Голема вредност во забавен и шарен пакет, Дрвени рачки, Цврсти никел ферули.

Останатите карактеристики

Слични понуди